category

Recenzja: ADRIANA Castro Vibora Clutch

Mam nowy projekt Designer for Luscious Exotyczne torebki. Nie jest znaczącą tajemnicą, ale była moją małą sekretem przez ostatnie kilka tygodni. Jej projekty są eleganckie i proste, jej torby mówią same za siebie, a ceny nie są tak nerwowe, które nie mają tylu egzotycznych torebek. O tak, a ona jest oszałamiającą projektantką, która mieszka ulicą od Vlad i I. I ostatnim powodem, dla którego ją uwielbiamy, jest to, że poszła do szkoły Big 10, a to oznacza, że ​​jesteśmy częścią towarzysza, po prostu nie na grze dzień.

To Adriana Castro, o którym mówię, urodzona w Kolumbii projektantka, która dorastała, spędzając większość swojego czasu na badaniu basenów i laguonów farmy krokodyli jej ojca, Zoocriaero. Nic dziwnego, że zaangażowała się w egzotyczny świat torebki. Jej projekty zwabiły mnie, odkąd po raz pierwszy zauważyłem jej egzotyczne portfele (wciąż w Lux Couture za bardzo wybitne 450 USD). To jej portfel Adriana Castro zwrócił moją uwagę, pokazując szczegóły skóry jasnymi, odważnymi kolorami, na portfelu, który może podwoić się jako sprzęgło.

Gdy zapuściłem się dalej w świat Adriany Castro, zdałem sobie sprawę, że było o wiele więcej do zaoferowania. Adriana niedawno wysłała nam sprzęgło Adriana Castro Vibora do recenzji, co było natychmiastowym hitem w naszym biurze. To sprzęgło jest wykonane ze skóry Croiman Fuscus i jest dostępne w złotym (pokazanym), czarnym, ciemnobrązowym, pomarańczowym i srebrnym. Złoto ma ten lekko blask, odcień metalicznego, ale nie przytłaczającego koloru złota. To sprzęgło jest ustrukturyzowane, co nie pozwala na otwarcie góry i sprawia, że ​​wnętrze ciała się rozciąga. Ale czasami właśnie tego szukasz, torba, która ma swój kształt i niewiele się porusza. Ukryte zamknięcie magnetyczne na klapie łączy cały projekt. Wyróżnia się, pokazuje egzotyczną skórę, ale płynie idealnie. Wnętrze jest wyłożone zamszem i ma otwartą kieszeń. Pomiary to 5 ″ h x 12 ″ W x 1 ½ ”D. To wspaniałe sprzęgło, które polecam, jeśli zapytasz! Kup za pośrednictwem Adriana Castro online za 1400 USD. W tej chwili możesz uzyskać 10% zniżki na dowolne zamówienie za pomocą kodu Acsale. Adriana Castro jest również dostępna za pośrednictwem Lux Couture.

Leave a Reply