category

Project Runway: Sezon 5, odcinek 13 – Finał Część 1

Tęsknię za Christian Siriano. Kiedy zatrzymuję się i rozważam ten sezon Project Runway, to naprawdę jedyna myśl, którą mam. Choć uwielbiam to, PRJ Run mógł skoczyć na rekina (dodatkowe punkty, jeśli możesz mi powiedzieć w komentarzach, co odniesienia do tego wyrażenia), ponieważ jeśli chodzi o projektanci amatorów, nie sądzę, że znajdzie kogoś z kimś o wiele więcej surowego talentu i umiejętności niż on. Ten sezon z pewnością był antyklimatyczny i myślę, że Chris March i Rami wraz z Christianem w ubiegłym sezonie ustalili oczekiwania, że ​​nie można oczekiwać, że żadna normalna grupa projektantów nie można się spodziewać, nie mówiąc już o przewyższaniu. Ostatni sezon był po prostu zbyt dobry, projektanci zbyt utalentowani.

Jest to część recenzji, w której zwykle próbuję (i często nie udają się) być zabawne, ale PR nie czuję się zabawnie idealnie z jakiegokolwiek powodu. Całe istnienie programu jest zagrożone, ponieważ w zeszłym tygodniu sędzia wydał nakaz przeciwko firmie Brothers Weinstein, aby powstrzymać ich przed przeniesieniem serialu do życia (i wie, że są zbyt dumni, aby wrócić do Bravo) . Moja pogarda dla życia była dobrze udokumentowana, ale jestem też trochę smutny, że może to być ostatni sezon tego programu, a moja miłość do serialu może przeważyć moją niechęć do sieci, do której może się poruszać .

A może po prostu jestem naprawdę wkurzony, że muszę słuchać Kenleya Yammera o jej wytrzymałości i walce. Ponieważ tak naprawdę, czy jej sama istnienie nie wysysa całej zabawy z życia? W obu przypadkach mamy dziś część 1 z 2 sezonu (seria?)

Co ciekawe, sędziowie nie będą głosować w oparciu o całe swoje kolekcje – robią sukienki ślubne ze wszystkich rzeczy. Więc otrzymujemy dodatkowe wyzwanie? Jestem za to. Ponadto moja codzienna praca jest związana z przemysłem weselnym, więc doceniam trudności z próby zrobienia czegoś nowego z czegoś, co jest tak rządzone przez tradycję.

Naprawdę uwielbiam też widzieć, jak Tim Gunn sprawdzał wszystkich projektantów w domu, biorąc pod uwagę, że normalnie pomaga wyciągnąć projektantów z edytowanych „postaci” z serialu i sprawić, że będą wyglądać klientom, jak działają w swoim dniach- Dzień żyje. Prawie żałuję, że nie zrobili tego na początku sezonu, abyśmy poznali je trochę lepiej, ale myślę, że to wiele kilometrów, aby złożyć Saturn, w którym Tima jeździ.

Mama Korto jest pierwsza, a Tim idzie do Arkansas, aby ją zobaczyć. Muszę wam powiedzieć ludziom – mieszkałem na południu przez całe życie i nigdy nawet nie byłem w Arkansas, więc to sporo wędrówki. Ma piękną, wiejską przestrzeń do pracy, aby pomóc jej skoncentrować się, a następnie zamierzają sprawdzić dom Korto, w którym spotykają jej męża, córkę i afrykańskiego partnera perkusji. Korto jest z Liberian Heritage i możesz zobaczyć jej związek z tym zarówno w jej kolekcji, jak i życiu osobistym. Jej suknia ślubna jest piękna, przynajmniej w moich szacunkach. Krawędzie są szorstkie i niedokończone, sukienka nie jest biała, a materiał nie jest standardowym jedwabem ani satyną, którą można zobaczyć w sukni ślubnej. W ogóle nie krzyczy „wziąć we mnie ślub” i tak mi się podoba, przynajmniej od ciężkiego projektanta. Pozostaw czystą biel i tiul do ślubnej Davida, myślę, że nasi projektanci mają kluczowe znaczenie.

Następny jest Leanne w Portland, a Tim idzie do swojego mieszkania lub mieszkania i spotyka swojego uroczego (i bardzo szczupłego) chłopaka. Robi rzeczy z fali. Niespodzianka.

Jerell jest w Los Angeles ze swoją kolekcją i jak się domyślałeś, jego rzeczy są nieco przepracowane. Wiele iskry. To dużo wyglądu. Podoba mi się to, co robi z suknią ślubną, chociaż przypomina mi to sporo sukienki artystycznej Chrisa Marcha z zeszłego roku. Myślę, że rodzina Jerella jest najciekawsza. Dowiedzieliśmy się, że dorastał w Super-Rough South Central LA, jego tata prowadził ciężarówkę, aby zaopatrzyć go, jego mamy i jego siostry, a Jerell wydaje się naprawdę blisko i emocjonalnie o jego rodzinie. Dowiadujemy się również, że Jerell ma partnera (nie jestem pewien, dlaczego tak bardzo go kocham, gdy mają znaczących innych, ale ja!)

Wreszcie, Kenley na Brooklynie (oczywiście mieszka na Brooklynie, jest uciążliwym hipsterem) i nienawidzę tego, że sprawili, że ją lubili przez chwilę, ale tak zrobili. Miała zdjęcie swojej babci wiszącej na ścianie, która była jej inspiracją modową i zmarła kilka miesięcy wcześniej. Moja babcia zmarła prawie dwa lata temu i wciąż mam łzę, myśląc o niej. Zawsze była nienagannie ubrana na broszkę na jej marynarce, była modelką, gdy była młodsza, i była tak podziwiana, że ​​na jej cześć jednego z nich nazywa się jego łodzią Helen C.. Zdecydowała się na łóżko śmierci, żeby zapytać mnie o moją nową torbę Marc Jacobs, więc wystarczy powiedzieć, że jest dużą częścią tego, dlaczego uwielbiam torebki (i moda w ogóle) jako MUCh jak ja.

Uff. Mam tam trochę osobistego, prawda? Może być czas na kieliszek wina.

W każdym razie, wracając do Kenley – niestety (ponieważ wciąż jej nienawidzę), jej sukienka jest niesamowita. Pióra, tiul, stanik gorsetu i pełna spódnica o długości herbaty (choć zwykle nienawidzę herbaty). Nosiłbym go dzisiaj, gdybym dziś się pobrać. Reszta jej kolekcji jest tym, czego można się spodziewać, ale ta sukienka. Jestem zakochany.

A potem oczywiście masz zwrot. Zawsze jest zwrot akcji, a niektórzy z was prawdopodobnie zgadli – zrób sukienkę druhną! Nie przeszkadza mi to. Sukienki druhny mogą być trudne (i często kończą się tak okropne, jak wskazują wszystkie żarty na ich temat). I choć cieszę się, że to wszystko się zdarza, wszystko, co mogę, to Jerell, dmuchasz w grę. Korto? Piękny. Uwielbiam i uwielbiać Pintucking. Chociaż zgadzam się z Timem, że stworzyła drugą suknię ślubną, ale myślę, że mogła to zaradzić, hakując dno spódnicy i tworząc długość koktajlu. Kenley nie zrobił wystarczającej ilości sukienki w tym momencie, aby nawet ocenić, a Leanne robi znacznie więcej fal. Oczywiście.

Potem wydarzyło się coś uroczego, co sprawiło, że nie czułem się tak dziwnie, że rozdzierałem kilka akapitów. Tim Gunn, w całym swoim opanowaniu i mentorze, stał się nieco drżący i emocjonalny, mówiąc projektantom, aby starali się, robią z siebie wszystko i sprawić, by działał po raz ostatni. Uwielbiam Tima, jest jednym z najbardziej autentycznych i inteligentnych ludzi w telewizji reality i chcę wlać mu szklankę mojego pinot Grigio i przytulić. Tak naprawdę dba o tych ludzi. Nawet Kenley.

W porównaniu z tym, co widzieliśmy w pokoju pracy, co się stało na wybiegu?

Jerell przytulił kwiaty na głowie panny młodej, których nie popieram, ale jego sukienka przypominała mi sukienkę Vivienne Westwood z filmu seksu i miasta, w sposób, w jaki nie jestem pewien, czy nie mam przyjemności ( Mimo że uwielbiam sukienkę Westwood). Jerell oczywiście nie edytuje się dobrze i zamiast zdecydować się na jedną rzecz dobrze, zrobił wszystko w połowie drogi. Jego sukienka druhna była równie zła.

Sukienka Kenleya wciąż jest zaciekła, ku mojemu rozczarowaniu. I wskazuję zaciekłe. Przepiękny. Zdumiewający. Może mój ulubiony strój sezonu. Sędziowie twierdzą, że jest sukienka McQueen, która to się zrywa, co nie przyszło mi natychmiast, ale spojrzałem na jego jesienią 2008 r. Slideshow na style.com) i mają rację. To jest bardzo podobne. Ale wiesz co? Trochę lubię Kenleya. Podoba mi się, że jest pełniejszy pod spodem i o wiele więcej w stylu vintage. Ponadto jej sukienka druhna jest urocza i coś, co druhna mogłaby potencjalnie nosić ponownie po ślubie, co jest najwyższym celem sukienki druhny dla wielu tych, którzy muszą je zdobyć. Jest moją zwycięzcą dziś, tak szalona, ​​jak ja, i tak bardzo, jak nie chcę, żeby poszła na tydzień mody.

Leanne… Po prostu nie mam wiele do powiedzenia o niej. Nie podobała mi się sylwetka jej sukni ślubnej, chociaż zgadzam się, że jest to bardzo dobrze zrobione i interesujące, ale może to tylko mój gust. Nie podoba mi się też jej pastelowy wybór kolorów dla druhny, ale jestem całkowicie przeciwny pastelom w prawie każdej sytuacji, więc prawdopodobnie dlatego. Kształt jest słodki, jeśli się od niej spodziewany.

I Korto. Och, Korto, skąd koła zniknęły z tego? Ponieważ sukienka wyglądała na dobrze zredagowaną i elegancką w swoim pokoju w Arkansas, ale jakoś udało jej się przyłożyć na nią całą masę dodatkowych rzeczy, które sprawiły, że nie było to atrakcyjne. Czemu? Nie mam pojęcia. To jest całkowicie niezrozumiałe. A także, w ciągu jednej nocy, udało jej się zepsuć oszałamiające pintucking, które zrobiła w sukience druhny. Nie mam pojęcia, co się tam wydarzyło. epicka porażka. Była moją najmniej ulubioną nocy. Smutny.

Ale nie była najmniej ulubioną sędzią, ponieważ zamiast tego postanowiła odesłać do domu Jerella. I, wiesz, czuję się dla niego naprawdę okropnie. Wygrał ostatnie targi wyzwań i plac, musi wziąć udział. To są zasady. Zdobył także kilka wyzwań i miał kilka interesujących pomysłów. Czy na wszystko nakłada zbyt lśniące bzdury? Oczywiście. On jest Jerell. Ale czy to nie jest jego część jego uroku?

Biorąc pod uwagę występ Kenleya w tym wyzwaniu, nie mogłem tak naprawdę uzasadnić moich poprzednich wymagań, aby została wysłana do domu, i podoba mi się pozostałe trzy z nich, więc cały ten odcinek sprawia, że ​​bolą mnie głowa. Będę mieć kolejny kieliszek wina i chociaż to zrobię, powiedz mi w komentarzach, które Twoim zdaniem wygrają to przez cały czas w przyszłym tygodniu.

Obrazy za pomocą Bravo TV

Leave a Reply