category

Akcesoria, które pozwolą Ci zbliżać się Blizzard

Wygląda na to, że płodna burza jest na północnym wschodzie, a także mama, którą mama postanowiła zrzucić podczas tygodnia mody. Dla wszystkich kobiet, które planowały nosić wiele stylowych obcasów nieba, będziesz niezadowolony-ten stan pogody po prostu nie pozwoli. Jeśli spróbujesz, zakładam, że możesz rosnąć na schodach Lincoln Center. Oprócz butów, wszyscy mamy torby, które przynosimy, gdy pada deszcz, jednak konieczne jest, aby mieć świetną torbę do przyniesienia, gdy jest śnieg ulewa, a nawet o wiele bardziej niezbędne jest posiadanie doskonałej parę butów, aby utrzymać stopy ciepło a także suchy. Mogą nie być najbardziej stylowymi akcesoriami, jednak odkryliśmy najlepszą torbę, a także buty, które pomogą Ci warunkować warunkiem pogodowe.

(Na bok, bądź bezpieczny, pozostań w środku, zaopatrz się w potrzeby, a także sprawdź dobrych przyjaciół i rodziny.)

Candy Candy Guma
228 USD za pośrednictwem Nordstrom
Ta przestronna torba jest wytwarzana gumą, która implikuje bez względu na to, ile śniegu spada, torba będzie dobrze, a twoje gadżety w środku pozostaną suche. Wybierz jasny kolor, aby pomóc Ci oderwać się od białych warunków śniegu; Uwierz o to jako akcesorium plus reflektor.

Sorel caribou koronkowe buty
140 USD za pośrednictwem Shopbop
Te buty mogą nie być najmodniejsze, jak to rozumiesz – to nie ma znaczenia. Twoje stopy pozostaną bardzo ciepłe, a także najważniejszym elementem utrzymywania ciepłych stóp idzie w parze z utrzymaniem ich suchego. Te buty robią sprawę. Są nieco ciężkie, ponieważ z pewnością nie są delikatne, jednak zimą są to najlepsza opcja.

Leave a Reply