category

Według Lyst, kultowa bagietka Fendi jest najwyższym produktem ożywienia roku

2019, może zostać szybko nazwany rokiem powrotu, a torebki wpływające na vintage, a także pełne przebudzeniach jest numerem jeden na rynku torebki na rynku torebki W tym roku. Nic dziwnego, że myślenie o tym, jak cała moda wyglądała w przeszłości (szczególnie lat 90.) jako źródło inspiracji. Wzory, takie jak dżinsy mamusi, topy, neon i logo były popularne w tym roku. Marki takie jak Gucci, Prada, Dior i Fendi wykorzystały ten ruch, wybierając swoje asortymenty na produktach logo, a także przyjrzeć się inspiracji w archiwach.

Index Lyst uwalnia kwartalne raporty, które analizują nawyki kupujące w Internecie kupujących na całym świecie. Raport analizuje dane ze sprzedaży, wyszukiwań Google, a także innych ważnych znaczników, takich jak produkty, a także markowe połączenia telefoniczne w sieci społecznościowej oprócz statystyk interakcji na całym świecie. Te kwartalne raporty są niezwykle ważne w pomocy markom w analizie nie tylko wzorców, ale nawyków zakupowych konsumentów. Podczas gdy kwartalne raporty zapewniają dogłębne spojrzenie na okres trzymiesięczny, Lyst również publikuje bardziej solidny roczny raport o nazwie The Year in Fashion.

W tym roku Lyst przeanalizował dane z ponad 100 milionów kupujących na całym świecie. Liczby te obejmowały zapytania przeglądania, wyświetlenia stron, a także numery sprzedaży obejmujące 12 000 w sklepach internetowych, a także sześć milionów produktów. Ponadto ogólnoświatowa ochrona prasowa, a także połączenia telefoniczne w sieci społecznościowej wyprodukowane przez największe marki w roku, a także wzorce zostały zbadane.

Fendi otrzymał kilka kluczowych połączeń telefonicznych w raporcie, a przede wszystkim kultowa torba Fendi Baguette została nazwana najwyższym produktem Roku z wyszukiwaniami w torbie o 138%. Wygląda na to, że nie można powstrzymać miłości Fendi, a także tradycyjny wydruk logo FF FF zucca został nazwany logo roku, co jest znaczne, ponieważ logo są obecnie jednym z najlepszych wzorów w modzie.

W raporcie pojawiło się również kilka innych toreb, a woreczka Bottega Veneta, torba Jacquemus le Chiquito, a także multi pochette Louisa Vuittona wśród najbardziej pożądanych produktów na świecie. Zobacz pełny raport teraz na lyst.com.

Leave a Reply