Uncategorized

Lambertson Truex rozprzestrzenił miłość…

W – czym wierzę, że jest – ostatni odcinek tegorocznego segmentu miłości, dwaj panowie z Lambertson Truex, a mianowicie Richard i John, poświęciła chwilę, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat przemyśleń Tegoroczny V-Day. Cieszyć się!

Twoja najlepsza pamięć Walentynki: w szkole podstawowej cała klasa wymieniłaby karty; myślę, że jest takie słodkie.

Twoja najgorsza pamięć walentynkowa: otrzymanie pudełka czekolady, która była kształtem serca. Jeśli widzę, jak zbliża się mi pudełko w kształcie serca; biegnę!

Czy kupujesz karty walentynkowe czy je ręcznie? Jako dziecko zawsze robiłem. Do dziś mam ręcznie. To jest o wiele bardziej osobiste.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką widziałeś w Walentynki: cała restauracja ludzi po prostu wpatruje się w oczy; było trochę surrealistyczne.

Jakie masz plany na Walentynki w tym roku: w tym roku idziemy na Palm Beach na małe słońce i relaks!

Najlepsza torba Lambertson Truex na prezent walentynkowy, dlaczego?: Każdy prezent jest wyjątkowy; jak to nie jest czekolada!

Wyobrażone Lambertson Truex Nikki chwytanie w Coral Snakakinkin (1895 USD) jest dostępne za pośrednictwem butików Lambertson Truex – zadzwoń 1.888.800.0970, aby uzyskać informacje o sklepach.

Leave a Reply