category

Diane de Maria Bonnie Bag

Czasami wszystko, czego potrzebuje projektant, jest celebrytą z listy A, które można zauważyć, przynieś swoją torbę przed nazwą, a także style, słyszane, a także poszukiwane. Tak dzieje się teraz z projektantką Diane de Marią. Po tym, jak Sarah Jessica Parker została zauważona tą samą gorącą różową torbą, wyśledziliśmy zarówno projektanta, jak i torbę, odkrywając, że jest to torba Diane de Maria Bonnie.

Diane de Maria pochodzi z twórczego pochodzenia, ponieważ jest prawnuczką słynnego malarza Pierre de Marii. Jej kolekcja toreb napełnia jej twórcze pochodzenie podróżami, upływem czasu, a także pojednania przeszłości, a także przyszłości. Po pierwszym spojrzeniu grawerowanie w każdym stylu jest trudne do rozpoznania, jednak po lepszej kontroli linie geometryczne są jasne.

Kształt torby Bonnie jest podobny do kształtu Louis Vuitton Speedy. Portse SJP to Bonnie w niewielkim rozmiarze, który nie jest jeszcze oferowany w sklepach, ponieważ jest częścią kolekcji wiosny/lato 2010. Koszt to 1500 USD. W tej torbie oferowane są kolory zimowe o długości Seven, 601 West 27th Street, Nowy Jork, NY 10001

Sarah Jessica Parker wyraźnie umieściła Diane de Marię na mapie, a także jestem pewien, że w przyszłości usłyszymy więcej projektanta. Więcej o Diane de Maria w Internecie tutaj.

Leave a Reply