Uncategorized

Anya Hindmarch Byron Patent Hold

Istnieje takie śliskie nachylenie, gdy dotyczy ono skóry patentowej, a także torebek. Chociaż włączam dużo więcej miejsca na patentowe skórzane buty, wydaje mi się, że projektanci musieli być bardzo ostrożni dzięki wykorzystaniu patentowej skóry na torebkach.

Niezupełnie często spotykam torebkę Anya Hindmarch, która ma mnie tak konfliktowe, jak to. Moja reakcja palantowa, kiedy po raz pierwszy na torbie była to, że naprawdę mi się podobało. Jednak, gdy patrzyłem lepiej na torbę, nieco powiększyłem się, byłem trochę sceptyczny dla ilości, a także koloru używanej skóry patentowej.

Patentowa skórzana skóra Anya Hindmarch Byron jest piękna, nie ma co do tego wątpliwości, jednak uważam, że być może inny materiał sprawiłby, że utrzymałby to niezbędne. Najwyraźniej nieco duża holowanie (W-13 ″, H-8 ″) jest wykonane z pomarańczowego patentu, a także tego, czego nie widzisz na tym zdjęciu, jest zdejmowany pasek łańcucha złotego ton. Tak jak ta opcja. Platma zarysowała mnie, a także uważam, że byłoby to fantastyczne stwierdzenie dla każdego stroju, z którym możesz go sparować. Otwieranie trzymania, a także zobaczysz beżowy zamsz; Zawsze doceniam zamszową podszewkę. Jednak nawet na końcu tego postu zjechałem pełne koło. Jest wiele rzeczy, które lubię, jednak przyłapano mnie na skórze patentowej. Również dużo czy słusznie? Zdobądź z Net-A-Porter za 650 USD.

Leave a Reply