category

Liczne worki Lauren Conrad

sugeruję to z całym szacunkiem: w 2013 r. Trudno uwierzyć, że Lauren Conrad jest nadal uzasadniona. Na wiele sposobów jest to komplement. Stardom Truth TV jest niezwykle trudny, aby zamienić się w długotrwałą karierę, jednak ze wszystkich wskazówek Conrad wydaje się być całkiem niezły. Jej książki radzą sobie całkiem nieźle, ma witrynę uroku, która się bawi, Paparazzi wciąż się z nią przestrzegają, wciąż cytuję jej o wiele bardziej niezapomniane linie ze wzgórz. (Lauren miał rację, jest osobą ssącą).

Popularność Lauren najprawdopodobniej trwa, ponieważ zawsze była czymś w rodzaju pustej listy; Młoda blondynka, która najprawdopodobniej wydawała się ktoś, kogo zrozumiałeś, a także, która wydawała się dość miła, a także, jak najmniej, ktoś, kto nie byłby wyjątkowo wspaniałym złoczyńcą. Wydawało się, że troszczyła się o swoich przyjaciół, a także wszyscy chcieli zrozumieć, jakiego rodzaju eyeliner użyła. Jej dyskretność, a także zrozumienie, że jest dziewczyną, sugerują, że najprawdopodobniej będziemy widzieć panią Conrad przez długi czas. Na razie zobaczmy jej torebki.

Zaczniemy tam, gdzie uważam, że LC chciałby, abyśmy zaczęli – jej cenione torby Chanel. Najprawdopodobniej przynosi swoją umiarkowaną kolekcję Chanel dwa razy więcej niż cokolwiek innego w jej szafie, a także kiedy patrzysz ze zdjęciami, to dość proste, dlaczego – torby takie jak ta tradycyjna klapa Chanel w nagiej zespoły.

Tradycyjna klapa Black Chanel Lauren wydaje się nawet znacznie częściej niż jej nagie wersja, a jednak nie wydaje się, że tak naprawdę się nie starzeje. Przypuszczam, że jeszcze jeden punkt na korzyść tradycyjnej klapy.

W przypadku wieczorów i wydarzeń zawsze istnieje tradycyjna małe klapę Chanel.

Mała klapa działa również jako wyluzowana torba na dzień, w sytuacji, w której kiedykolwiek wątpiłeś.

A do ciężkiego podnoszenia LC sięga po swoją torbę Chanel Caviar Jumbo XL Weekender, która wydaje się, że może zawierać wszystko, co posiadam.

Jak to jest dla powrotu? Lauren, z powrotem w jej czasach wzgórz, wraz z kolesiem, który umawiała się w serialu, a także Medalion Chanel, który, odpowiedni, jeśli się mylę, był darem, który otrzymała od niego na kamerze.

Czy to czarne teksturowane podejście do torby wykonanej przez Chanel? To byłoby moje przypuszczenie.

Oprócz Chanel, LC również docenia opalone torby. Właśnie tutaj wygląda wyjątkowo postojowe z torbą na zakup skóry Miu Miu.

Gdy używane przez ciało krzyżowe na festiwalu muzycznym dokładnie ta sama torba Miu Miu wygląda zupełnie inaczej.

Lauren’s Marc autorstwa Marc Jacobs Twisted Remy Bag jest praktycznie dokładnym dokładnie kolorem co jej miu miu. Kupuj Marc autorstwa Marc Jacobs za pośrednictwem Shopbop.

A oto Chloe Marcie Tote LC, ulubiona każda gwiazdka, w jej preferowanym kolorze torebki. Kup za 1 895 USD za pośrednictwem netto-a-porta.

Być może moją preferowaną częścią patrzenia z kolekcją torebek LC było zobaczenie wszystkich przypadkowych współczesnych toreb, które były widoczne, gdy miałem 20 lat, o których całkowicie zapomniałem. To jest Goldenbleu Jordan Satchel, który kupiłem dla siebie w Purple Patent, zanim Eluxury zamknęła się. Pamiętam, że przynieś to na zajęcia na studiach.

Ta torba CC Skye Lucy jest kolejnym przykładem współczesnych klejnotów LC.

Niezwykle wyraźnie pamiętam, że chęć jednego z tych Marc autorstwa Marc Jacobs Airline Magazine, kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować w Purseblog. Torebki Lauren są jak wycieczka w dół linii pamięci. Kupuj Marc autorstwa Marc Jacobs za pośrednictwem Shopbop.

Lauren była również jedną z wielu niezbędnych wczesnych kibiców Rebecca Minkoff, a także zwłaszcza zrobiła ten odcień czerwonego wina, widziany tutaj na Rebecca Minkoff Nikki Hobo, bardzo poszukiwanej. Kupuj Rebecca Minkoff przez Shopbop.

Ostatecznie jednak LC wydaje się znacznie bardziej w domu po nieco podwyższonym punkcie kosztów. Sprawdź jej złotą torbę kwiatową Valentino. Kupuj Valentino przez Nordstrom.

Jedną fascynującą rzeczą, którą odkryłem, ponieważ rozpoczęliśmy liczną serię toreb, jest to, że zasadniczo każda modna gwiazdka umowa ze światem ma jedną, jeśli nie wiele toreb morwy. Oto Lauren z jej molberry Bayswater. Zdobądź własny Bayswater za 1650 USD za pośrednictwem netto-a-portera.

Kiedy Lauren podróżuje, zwykle robi to z tym dwudziestym duetem Goyard-dopasowanym przewozem Goyarda St. Louis, a także Goyard Boeing Duffel.

Inny stały towarzysz podróży Lauren? Jej torba Balenciaga Weekender. Miej własny tydzień za 1 845 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Po Chanel Balenciaga jest najprawdopodobniej ulubieńcem LC. Ostatnio przyniosła swoją torbę z Balenciaga Town. Odbierz dokładnie tę samą torbę za 1445 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Jestem bardzo chory na zimę, więc zakończmy jasną, letnią nutę – chciałbym, gdyby była wystarczająca na zewnątrz, aby nosić białą torbę Lauren Balenciaga. Kup podobnie lekką torbę City za 1545 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Leave a Reply