category

Sprawdź pierwszą kolekcję torb Kate Spade z nowego innowacyjnego reżysera marki

To fascynujący moment dla Kate Spade jako marki. Słynny twórca firmy zmarł tragicznie na początku tego roku, co stymulowało falę nostalgii za jej ceniony wkład w branżę modową. Jednak sama Spade nie była włączona do marki Kate Spade od lat – dyrektor ds. Creative Deborah Lloyd spędził dziesięć lat prowadząc markę, która zakończyła się w 2017 roku. Jej następca, Nicola Glass, zadebiutowała swoją pierwszą kolekcję – Kate Spade Spring 2019—— W weekend w New York Fashion Week.

Wydarzenie było oznaczone pierwszym formalnym pokazem wybiegu Kate Spade, a także oczywiście wszystkie projekty przyniosły co najmniej jedną torbę (a wiele z nich miało więcej niż jeden). Glass ma poważny rodowód w akcesoriach, z przeżywkami w Gucci pod panowaniem Toma Forda, a także szefem działu akcesoriów Michaela Korsa, a także zweryfikowała naturalny kształt z entuzjazmem Kate Spade, nieco lekceważącą kobiecość.

Charakterystyczne akcesorium kolekcji było umiarkowaną torbą krzyżową klapy z zamknięciem w kształcie łopatki, którą najprawdopodobniej zobaczymy w innych projektach, jednak dla mnie prawdziwa gwiazda była serią pojemnych, podstawowych torb z dnia na dzień tkany Skórzany. Był to subtelny branding, a także torby gotowe na Instagramie wydawały się współczesne, a także istotne, jednak z idealnym dotykiem vintage kaprysu. Sprawdź wszystkie torby z poniższej kolekcji.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Leave a Reply